Курс робототехніки для самих маленьких

Робототехніка Lego Wedo 2 для найменших

Наш курс призначений для учнів початкової школи, які будуть виконуватироль інженерів і програмістів. У процесі навчання, діти поринуть у захопливий і, водночас, складний світ технологій, створюючи роботизовані моделі з конструктора Lego.

Наші заняття проводяться в ігровій формі та дають змогу дітям оволодіти основами робототехніки та програмування, а також зануритися у світ фізики, математики та природознавства, випереджаючи шкільну програму. Завдяки отриманим знанням, діти в ранньому віці зможуть збирати та програмувати своїх власних роботів.

Для "оживлення" своїх творінь, учні використовуватимуть візуальне середовище програмування LEGO Education WeDo. Тут вони зможуть створити програму, перетягуючи різні іконки в робочу область. Як результат, їхні моделі рухатимуться відповідно до створеної програми, що напевно викличе бурхливе захоплення дітей.

Кожне заняття завершується тим, що на парті кожної дитини оживає механізм, обладнаний датчиком, що виконує дії відповідно до програми, написаною самостійно.

Проєкти робототехніки в центрі дитячої творчості ІТ-Школі.Че надають унікальну можливість дітям дізнатися більше про технології та науку, занурившись у захопливий світ конструкторів LEGO і програмування.

Давайте познайомимося з деякими з них.

"Равлик-ліхтарик", "Вентилятор", "Рухомий супутник" і "Робот-шпигун" - перші чотири проєкти, які знайомлять дітей з основами робототехніки, електронікою та програмуванням, використовуючи LEGO набори.

"Майло, науковий всюдихід" - проєкт, який дає змогу вивчити, як учені та інженери використовують всюдиходи для дослідження недоступних місць. Проєкти з датчиками переміщення і нахилу Майло навчають дітей використовувати ці датчики для різних цілей, як-от виявлення рослин і надсилання повідомлень.

"Тяга" і "Швидкість" - проєкти, де діти досліджують рух об'єктів і чинники, що впливають на швидкість.

"Міцність конструкції" - проєкт, який дає змогу дослідити, які характеристики будівель роблять їх більш стійкими до землетрусів. "Метаморфоз жаби" - моделювання розвитку жаби з використанням LEGO.

"Рятувальний десант" - моделювання пристрою для зниження негативних наслідків небезпечних погодних явищ.

"Танкова битва" - конструювання та програмування рухомого танка для підрахунку уражених цілей.Чому варто обрати курси робототехніки в ІТ-Школі.Че для вашої дитини?

  1. Захоплююче освоєння точних наук: Наші заняття дають змогу дітям вивчати математику та фізику весело й цікаво, використовуючи конструктор LEGO. Це сприяє поліпшенню успішності в школі.
  2. Створення та програмування роботів: У нас діти можуть створювати власних роботів власноруч і навчити їх виконувати команди або цілі програми. Це мрія багатьох дітей і надає їм унікальну можливість розвивати свої навички та креативність.
  3. Ранній старт у програмуванні: Ми пропонуємо ранній старт у світі програмування, що допоможе вашій дитині опанувати важливі навички у сфері інформаційних технологій із наймолодшого віку.
  4. Розвиток фантазії та творчого потенціалу: Вигадування нових роботів та історій про них стимулює розвиток фантазії та творчого мислення у дітей, допомагаючи їм розкрити свій творчий потенціал.

Обравши курси робототехніки в ІТ-Школі.Че, ви даєте своїй дитині можливість навчатися і розвиватися в цікавому та освітньому середовищі, яке сприяє їхньому особистісному зростанню та успіху.