Розробка ігор на Unity 3D

Ваша дитина захоплюється відеоіграми? Не обмежуйте цей інтерес, а краще дайте дитині можливість по іншому подивитися на ігровий світ. На курсі програмування ігор на Unity3D учень із звичайного геймера стане творцем власної гри.

Курс охоплює основи створення ігор з використанням найбільш широко використовуваного у світі багатоплатформенного ігрового engine Unity. Професіонали галузі використовують Unity для створення найпопулярніших ігор із тих, що відомі сьогодні. Досвід роботи з Unity необхідний при пошуку роботи в індустрії відеоігор.

Цей курс поєднує в собі навички візуального дизайну і навички програмування на мові C # (С Шарп). Учні використовують один з найпопулярніших движків для розробки додатків та ігор для мобільних пристроїв, настільних комп’ютерів і консолей. Студенти дізнаються, як використовувати інструменти розробки, що використовуються професіоналами і провідними студіями, наприклад. Electronic Arts, Ubisoft, Blizzard.

Що таке Unity?

Unity, яку іноді називають Unity 3D, являє собою професійний універсальний движок відеоігор для створення 2D і 3D ігор. Unity надзвичайно популярний серед розробників інді-ігор завдяки простоті використання, низькому рівні входу, потужності і, що найголовніше, його вартості.

З його допомогою можна створювати ігри для настільних комп’ютерів, мобільних пристроїв і навіть консолей. Unity є рушійною силою багатьох популярних ігор, таких як Crossy Road, Monument Valley і Hearthstone. Програмне забезпечення можна завантажити безкоштовно і студенти можуть продовжувати використовувати його в якості платформи для розробки після закінчення курсу.

Що можна зробити в Unity?

Будь-яка відеогра, про яку ви тільки можете подумати, може бути досягнута за допомогою Unity при достатньому часі і зусиллях. Unity надає величезну базу інструментів і має одну з найбільш активних спільнот розробників в світі.

Учні вивчатимуть основи кодування на мові C #, а також як працювати з движком Unity для створення налагоджених, повністю реалізованих ігор.

На курсі діти вчаться створювати 2D і 3D гри з нуля – знайомляться з інтерфейсом Unity, створюють і керують внутрішньоігровими об’єктами, керують камерою і освітленням, вивчають основні принципи створення 2D і 3D ігор.

Вони розвивають графічні навички та вивчають основи текстового програмування на C #. (C Шарп). Студенти покращують розуміння концепцій програмування, графічного дизайну та навичок програмування. Викладачі будуть навчати платформі і мові програмування C #, допомагаючи дітям поєднувати мислення лівої і правої півкуль мозку при створенні своїх ігор.

Після курсу діти зможуть створювати 2D- і 3D-ігри та інтерактивні історії і будуть готові почати свою пригоду з розробки віртуальної і доповненої реальності.

Зверніть увагу, що ми рекомендуємо студентам пройти наші курси «Програмування на Java» або курс «Програмування на Python», перш ніж приступити до розробки 3D-ігор з Unity, так як досвід програмування настійно рекомендується.

Чому зможе навчитися дитина на заняттях з Unity?

  1. Працювати з ігровими об’єктами і компонентами.
  2. Додавати до гри анімацію і графічні ефекти.
  3. Застосовувати мову програмування C # для створення ігрових сценаріїв.
  4. Створювати заставки і меню для ігор.
  5. Розробляти власні 2D і 3D гри.

Отримані навички дозволять дитині в майбутньому освоїти професію Gamedev (розробка ігор), затребуваність якої на ринку праці зростає з кожним роком. Це дасть можливість працювати в крупній студії, або бути самостійним розробником і отримувати прибуток від власного продукту.


Відео Інструкція, як встановити UNITY 2020

Новий спосіб інсталяції Unity з використанням Unity Hub.

УВАГА: Після першої установки Unity (або, в більш нових версіях Unity Hub, навіть ДО установки Unity) необхідно активувати ліцензію: https://youtu.be/f5V6WtBSjVU

Unity з нуля. Для початківців.


Посилання на завантаження Visual Studio Community 2017