Розробка сайту за доступною ціною для кожного

Ціна сайту від 1500 грн.

Створення сайтів в студії IT-Школи - це професійно і недорого. Ми спеціалізуємося на розробці сайтів будь-яких типів, переважно на CMS WordPress та Joomla. У нас є успішний досвід створення інтернет-магазинів, сайтів-візиток, корпоративних сайтів та багатьох інших.

Наша мета – створення справді корисних сайтів

Як для їх власників так і для відвідувачів. Саме тому пропозиція веб-студії IT-Школи включає також аналіз і рекомендації щодо концепції, а при потребі – розробку самої ідеї роботи Вашого сайту.

Станьте власником сайту вже за 5 днів!

Розробка сайтів дешево для фірми

Сайт малого бізнесу

Сайт підприємця, сайт фірми

Сьогодні практично будь-яка сфера економіки, чи це торгівля, чи послуги, неодмінно потребує своєї сторінки в інтернеті.

Чим би Ви не займались, ресторанним бізнесом чи відкрили маленьке кафе, виготовленням меблів, стоматологічними послугами, ремонтом авто, будівництвом будинків, продажем техніки, прокатом велосипедів, психологічною допомогою або ж пішим туризмом, та чим завгодно - відвідувачі (споживачі, клієнти, замовники) звикли знаходити необхідну їм інформацію в мережі, не докладаючи додаткових зусиль, просто вказавши ключові слова в пошуковику.

Ви самі неодноразово перед тим як зробити замовлення, шукали щось на веб-сайтах: детальніший опис, нижчу ціну, відгуки про компанію, про товар/послугу тощо. Більше того, все частіше люди шукають маршрут до Вас на он-лайн картах (Google, Яндекс ...).

А тому, коли Ви замовите сайт - Вас точно знайдуть 🙂

Создание недорогих сайтов для предпринимателей

Сайт самозайнятої особи

Сайт адвоката, сайт нотаріуса, сайт аудитора, сайт оцінщика, сайт приватного викладача, сайт лікаря...

Професіонали своєї справи. Досвід і високі знання дають чудовий результат.

Звичайно, ніщо краще не порекомендує спеціаліста, а ніж позитивні відгуки його клієнтів.
В той же час, ці відгуки можуть вдало розміститись на сайті самозайнятої особи.

Більше того, інформацію про Вашу справу набагато легше поширювати, коли можна просто скинути посилання на Ваш сайт, а відвідувачі вже самі прочитають детальну інформацію. Чи це юридична практика, чи аудиторські послуги, офіс нотаріуса, кабінет лікаря - завжди знайдеться чимало цікавих і корисних даних, почерпнувши які, відвідувачі сайту приймуть рішення стати Вашим клієнтом.

Ну і звичайно, на інтернет сторінці буде розміщено всі Ваші контатні дані, позначення на он-лайн карті, в тому числі з можливістю прокладення маршруту.

Разробка сайта для курсів, секції, кружків

Сайт навчального закладу або секції

Сайт школи, навчальних секцій, танцювальних гуртків, курсів іноземних мов, студій йоги

Навчальні заклади буквально закладають основи нашого майбутнього. Вони готують (повинні готувати) справжніх професіоналів. Щоб зацікавити абітурієнта, або ж просто не відлякати його, дуже непогано розмістити інформацію про Ваш навчальний заклад.

Розклади занять, плани, рекомендовані джерела, а можливо й електронні посібники - все це вдало і зручно розмістити на сайті навчального закладу. Також на сайті рекомендується помістити дані про досягення: участь у конкурсах, змаганнях, олімпіадах; видатних випускників, їх життєвий шлях, кваліфікацію викладачів, тренерів, коучів.

Крім того, сайт - це чудове місце візуалізації. Тут можна продемонструвати навчальні класи, аудиторії, лабораторії, фото виїзних тренінгів, семінарів, відео лекцій тощо.

Зробимо сайт, який дійсно принесе Вам прибуток

Не дорого

cheepМи спеціалізуємося на створенні малобюджетних сайтів. Ціни на інші послуги у нас також досить лояльні

Швидко

clockТерміни оформлення і запуску в роботу сайтів у нас мінімальні за рахунок досвіду і налагоджених процесів

Якісно

okНе дивлячись на доступні ціни, ми робимо якісні та ефективні сайти

Що ми пропонуємо клієнтам

Ідея

Вам хочеться мати ефективний сайт, який приносить доходи, або інтернет-магазин, який продає товари ? Ми допоможемо визначитися з вибором і здійснити мрію

  • Визначення цілей на основі Вашої маркетингової стратегії
  • Аналізу сайтів-конкурентів і розробка ТЗ

Сайт

Повноцінний сайт, який спроектований на основі структури, що вже зарекомендувала себе, і який є готовим до просування інструментом продажів

  • Сайт "під ключ" + домен і хостинг
  • Тематичний дизайн
  • Будь-яка кількість матеріалів

Підтримка

Сопровождение сайтов

При необхідності, студія надає клієнтам своєчасну інформаційну та технічну підтримку сайту та його наповнення статтями та новинами

  • Навчання навичкам управління сайтом
  • Базова технічна підтримка
  • Інформаційний супровід*

Що в результаті Ви отримаєте?

Структуру,
що продає

Структура сайту опрацьовується особливого ретельно, що дозволить відвідувачеві швидко знайти потрібну інформацію і прийняти рішення про покупку

Cучасний
дизайн

Взявши за основу структуру, що продає, розробляється дизайн, зрозумілий для сприйняття і який запам'ятається користувачеві

Цільовий
трафік

В результаті грамотно створеного сайту, Ви отримуєте потік відвідувачів, які є потенційними покупцями товарів або споживачами Ваших послуг

Зручну
аналітику

Якісно налагоджена аналітика дозволяє здійснювати повний контроль всіх рекламних бюджетів і поведінку відвідувачів на сторінках Вашого сайту

Всього 6 кроків до Вашого сайта

1. Ви звертаєтесь до нас

2. Ми розробляємо прототип сайту

3. Укладаємо Договір і Ви платите 50%

4. Уточнюємо деталі і пишемо тексти

5. Публікуємо сайт в інтернеті

6. Ви платите решту суми

Є декілька причин звернутися до нас:

Ви нічим не ризикуєте

Ми не беремо передоплату. Спочатку ми розробимо прототип сайту, який Ви отримаєте в результаті.

Наша мета - зробити сайт, який Вам сподобається. Тільки в цьому випадку ми отримаємо винагороду.

 

Економія коштів клієнтів

Наша студія, в більшості своїй, спеціалізується на створенні малобюджетних сайтів. Увага: дешевих сайтів ми не виробляємо, ми робимо сайти недорого. А дешевими (у порівнянні з іншими) вони виходять від того, що там є тільки необхідний для роботи функціонал.

Ми рекомендуємо замовлення простого, але ефективного сайту. А зекономлені кошти - витратити на просування і постійне необхідне оновлення.

Максимальний упор на продажі

Перед тим, як розробляти сайт, ми докладно вникаємо в бізнес, а вже потім пропонуємо можливі рішення, які будуть дійсно ефективні.

Як результат, сайти виконують ту функцію, для якої вони призначені, а саме для отримання прибутку продажем товарів або послуг.

 

Техпідтримка

Після запуску проекту ми забезпечуємо навчання клієнта обслуговування сайту. А також пропонуємо постійну технічну та інформаційну підтримку.

Ви самі зможете додавати і виправляти необхідну інформацію на сайті. Все просто і зручно.

Почніть освоєння інтернету з мінімуму

Якщо немає впевненості в тому, чи варто витратити пристойну суму на сайт, ми рекомендуємо почати з малого - замовте спочатку простий сайт, попередньо проаналізувавши його комерційну ефективність, слабкі і сильні позиції.

І коли Ви будете впевнені в ефективності роботи в інтернеті, можна замовити об'ємний і потужний Web-ресурс. Якщо захочете, звичайно.