Створення ігор в Construct2

Якщо у вас є бажання створювати цікаві ігри, але ви не знаєте мов програмування, то Construct 2 - це ваш вибір!

Construct 2 - це конструктор двомірних ігор для Windows, який дозволяє створювати приголомшливі будь-якого жанру і будь-якої складності не маючи при цьому навичок програмування!

Курс разработки игр для детейІдеальний для новачків і досить потужний для професіоналів, дозволяючи створювати будь-які 2D гри швидше, ніж будь-коли раніше.

Construct2 набагато складніше, ніж Scratch, тому він не підходить для дітей молодшого віку і не використовується для початкового навчання. З іншого боку, це досить простий інструмент, здатний створювати професійні гри. Величезна кількість професійних ігор на Google Play були створені в Construct 2.

А найцікавіше, що Construct 2 надає МОЖЛИВІСТЬ РОБИТИ ігри не тільки на ПК, але і на всі сучасні телефони - Android, IOS і Windows Phone. А також всі браузери, які підтримують HTML5, що дозволить завантажити Вашу гру в будь-яку соціальну мережу.

Найсмачніша родзинка Construct 2 - ЙОГО НЕ ТРЕБА Вчити! Це і відрізняє його від інших інструментів розробки! Construct 2 можна сприймати вже як гру, тільки з великими можливостями! Розробка ігор на C2 - це в першу чергу розвага, а вже потім вивчення чогось складного.

А тепер перейдемо до переліку можливостей Construct 2:

  • Створення ігор без програмування;
  • Різні відео-ефекти і їх комбінації;
  •  Зручний і потужний візуальний редактор рівнів;
  • Інтеграція ігор в різної соціальної мережі (а при маєтку спеціального плагіна, навіть є можливість інтеграції з ВКонтакте!)
  • Експорт ігор на різні платформи, в тому числі на Android і IOS.
  •  Можливість розширення конструктора за рахунок сторонніх додатків у вигляді плагінів і поводжень! Тобто, по-суті, якщо ти хороший JavaScript-програміст, то даний конструктор для тебе взагалі не має обмежень.
  • І ще багато-багато всього ..

А якщо у вас гарне логічне мислення і креативний склад розуму - то на цьому ви зможете навіть непогано заробити! Так-так, ігри, що створені на C2 можна продавати!

Увага! Інтерфейс середовища розробки - англійський. Для когось це не стане додатковою складністю, а комусь навіть допоможе в освоєнні мови.

Можу додати, що курс буде корисний для тих, хто збирається вивчати програмування. Завдяки зручній системі подій ви зможете швидко освоїти основи синтаксису і осягнути ази більшості мов програмування. А так же придбати розуміння самого процесу створення ігор.