Робототехніка для дітей

Не є секретом, що діти люблять творити. Практичні заняття надають прекрасний спосіб привернути дітей і навчити їх важливим знанням, які вони запам'ятають надовго. Ця концепція надихнула швидкозростаючий «рух творців» (мейкер) - тенденцію експериментальних навчальних курсів для дітей, які включають навчання, виготовлення і експериментування.

Ми пропонуємо ТРИ програми робототехніки:

Курси робототехніки для початківців LEGO Роботи (WEDO) (вік 6 - 8 років)

Програма призначена для ознайомлення дітей з робототехнікою і основними принципами програмування роботів з використанням системи LEGO WEDO 2.

Курсы робототехники в ЧеркассахВикористовуючи двигуни і датчики LEGO, діти будуватимуть автомобіль, кран або колесо огляду, а також інші проекти. За допомогою простої у використанні системи програмування вони додають звук і рух до своїх проектів. Нашим молодим інженерам це дуже подобається!

На цьому гуртку робототехніки діти навчаються основам техніки з акцентом на дослідження і пробне і польове тестування. Замість того, щоб просто збирати моделі, учням пропонується критично подумати про те, як і чому їх дизайн може адаптуватися до вимог зовнішніх умов.

Програмування є важливою частиною навчання 21 століття. Програмне забезпечення ВЕДО 2.0 забезпечує інтуїтивно зрозумілий процес програмування, що дозволяє дітям втілювати в життя всі свої ідеї. Це покращує навички алгоритмічного і логічного мислення, розпізнавання образів і підводить до ідеї імітаційного моделювання.

Курси Робототехники LEGO WEDO 2 шляхом реальної практики розпалює цікавість у дітей, одночасно підвищуючи їх знання та вміння в області науки, техніки, технологій і кодування. Це відмінний спосіб підготувати молодих ентузіастів робототехніки для наших більш просунутих програм.

Цей курс робототехніки для дітей ідеально підходить для дітей молодшого віку 6-9 років, які люблять експериментувати і працювати руками.

Курс «Робототехніка LEGO + SCRATCH» (вік 7 - 9 років)

Курс «Робототехніка LEGO + SCRATCH» об'єднує в собі легкість створення роботизованих систем на базі Lego WeDo 2.0 і створення складних програм на базі Scratch.

Ми будемо вчитися конструювати робота з Lego, а потім програмувати його на дуже популярній зараз мові Scratch. Scratch - візуальна мова програмування, яка орієнтована на дітей 7-10 років. Вона складніша в освоєнні, але набагато ближча до класичних мов програмування, ніж власне ПО WeDo.

Scratch відкриває нові можливості для дітей, поєднавши створення роботизованих моделей з програмуванням в даному середовищі. Це дозволяє зробити програму більш складною і цікавою. За допомогою Scratch учні можуть не тільки програмувати роботів, але і створювати свої проекти, власні історії, анімації тощо.

Таким чином, за рік ми освоїмо основи програмування, розвинемо логіку, ерудицію та творчі здібності. Постійна практика допоможе учням у вивченні математики та інформатики в школі, навчить їх користуватися комп'ютером як корисним інструментом для вирішення різних завдань, в тому числі життєвих.
Дружня атмосфера, елементи гри і дослідницької діяльності дозволить вивчати матеріал з мінімальним навантаженням для нервової системи дитини.

Тут використовуємо датчик відстані

Створюючи яскраві і цікаві моделі, здатні рухатися, видавати звуки, реагувати на зміни навколишнього середовища, Ваша дитина:

 • дізнається про механізми і принципи їх роботи;
 • навчиться основам технічної грамотності і програмування;
 • на практиці познайомитися з деякими законами фізики;
 • навчиться застосовувати в своїй діяльності знання математики;
 • навчиться принципам і правилам роботи в команді.

Робототехніка з LEGO® Mindstorms® EV3 (9 - 13 років)

На цьому курсі Ваша дитина, як справжній інженер, проектує, створює і програмує дивовижні машини, і змушує їх виконувати конкретні завдання.

Курсы робототехники в ЧеркассахВикористовуючи середу візуального програмування з технологією drag-and-drop, кілька датчиків і навички роботи в команді, учень може побудувати що-небудь від екскаватора до робота-охоронця, який «гарчить» на все, що є поруч. На цих практичних заняттях ми отримуємо справжню творчість, яке виникає прямо тут і зараз.

На курсах учні експериментують і відкривають для себе основи розробки за допомогою пробного і польового тестування. Замість того, щоб просто збирати блоки конструктора, діти змінюють конструкції своїх роботів під впливом різних умов, і при цьому набувають навичок критичного мислення. Курс знайомить школярів з більш складними технічними поняттями, такими як шків, похилі площини і використання додаткового обладнання. Будемо будувати!

Навички, які досягаються від занять на курсах:

 • концепції програмування;
 • робототехнічні датчики;
 • шківи та важелі;
 • приводи і двигуни;
 • інженерні концепції.

Розвиток навичок STEM:

 • вирішення проблем;
 • креативність;
 • спільна робота в команді.

Навчання робототехнікі, навіщо?

Школа робототехніки - один з найбільш наочних прикладів «руху творців». Діти і дорослі закохані в роботів: створення об'єкта з нуля і програмування його поведінки – це просто здорово. Але це ще не все. Основи робототехніки безпосередньо пов'язані з важливими навичками STEM. Виходить, що це не просто приємне і цікаве проведення часу, але і навчання.

 • Математика в робототехніці

Крім якихось основ, більшість математичних концепцій важко зрозуміти. Більш того, їх ще складніше застосовувати. Гурток робототехніки змінює це. Конструювання робота - це візуальний спосіб показати, як абстрактні числа на сторінці інструкції призводять до створення, руху і інших реальних дій. Від простого додавання і віднімання до складної геометрії робототехніка показує дітям, як математика використовується в реальному житті.

 • Наука в робототехніці

Наукові концепції і робототехніка йдуть рука об руку. Додавання електричного елемента до робота допомагає дітям вивчити наукові теорії про сонячну енергію і фотогальваніку. Створення робота, який може переміщати, піднімати або малювати, потребує знання важливих фізичних понять. Вивчення того, які матеріали краще всього підходять для конструювання елементів робототехніки, допомагає дітям самостійно знаходити необхідні величини сили і напруги в процесі вирішення проблем. Це стимулює інженерну винахідливість.

 • Технологія в робототехніці

Комп'ютерна робототехніка і програмування і стають все більш доступними для школярів. Проте, абстрактні коди і програми на екрані складно концептуалізувати. На гуртку робототехніки діти бачать, як «оживають» блоки коду. Вони можуть використовувати базові мови програмування, щоб маніпулювати роботами для переміщення і виконання різних дій. У міру зростання здібностей дитини, зростає складність програмування робота.

А якщо Вам або Вашій фірмі потрібний недорогий, проте якісний сайт - ми можемо його розробити.

Подробиці - на сторінці нашої Веб-студії.

У зв'язку з постійно зростаючою кількістю робочих місць в області комп'ютерної техніки, вкладення батьків у звичайне захоплення дитина робототехнікою може абсолютно просто окупитися у майбутньому.

Де вчать робототехніці в Черкасах?

Дитячий гурток Лего конструювання та робототехніки - прекрасний варіант для навчання вашої дитини чомусь сучасному. І, звичайно, один з кращих способів отримати задоволення від занять робототехнікою - це відвідування занять в IT-школі, де кожна дитина Черкас зможе отримати необхідні знання в області сучасних технологій. Класи по віку призначені для студентів, які хочуть створювати унікальні робот в позитивному, орієнтованому на STEM середовищі.

Ще одним приємним сюрпризом для батьків і дітей стане літній табір робототехніки. Так, що і в літній період дитині буде чим зайнятися.

Підходить цей гурток робототехніки для моєї дитини?

Цей курс ідеально підходить для дітей, які люблять експериментувати і працювати руками.