Навчання в форматі Он-Лайн

Заняття в IT-Школі тепер в ОН-ЛАЙН форматі!

Світ змінюється і ми змінюємось разом з ним.  За три тижні карантину ми створили умови для повноцінних занять на наших курсах у форматі On-Line.

Зараз у нас запущені курси з тими дітьми, хто ходив до нас в IT-Школу. А незабаром ми із задоволенням відкриваємо новий набір на Онлайн курси з Програмування для дітей.

Заняття проводяться на базі платформи Zoom. Всі учні інтерактивно взаємодіють з вчителем онлайн у вигляді відеоконференції, а також можуть демонструвати зображення своїх моніторів для перевірки роботи.

Сидимо вдома та вчимося із задоволенням!

Всім здоров’я!


Інструкція по установці і використанню програми ZOOM

ЗАВАНТАЖЕННЯ НА КОМП’ЮТЕР

 1. Скачайте програму з офіційного сайту сервісу https://zoom.us/download
 2. АБО просто натисніть на картинку нижче і потрапите на сторінку завантаження. Ваша програма – перша в списку!

Компьбютерные курсы для детей Он-Лайн в ЧеркассахКурсы
Після завантаження на комп’ютері знайдіть файл ZoomInstaller.exe (з іконкою – біла відеокамера на блакитному тлі) в розділі “Завантаження” та запустіть його для установки програми.

ЗАВАНТАЖЕННЯ НА ТЕЛЕФОН

 1. Заходьте в магазин мобільних додатків Apple App Store або Google Play (Android Market) і наберіть в рядку пошуку “zoom”. Завантажте програму.
 2. Після того, як ви натиснули кнопку “Завантажити” програма завантажується і з’являється кнопка “Відкрити” після закінчення процесу

Після завантаження на робочому столі з’явиться значок програми “Біла камера в блакитному колі”.

Як приєднатися до потрібної конференції?

 1. Організатор надсилає вам номер запланованої конференції.
 2. Ви відкриваєте меню Zoom і натискаєте на кнопку “Увійти в конференцію”.

 Он-Лайн Компьбютерные курсы для детей в Черкассах

 

Перед вами відкривається панель, куди ви вводите 10-значний ідентифікатор конференції та своє ім’я, яке буде висвітлюватися в розділі “Учасники”.

 Он-Лайн Компьбютерные курсы для детей в Черкассах

Натискаєте “Увійти” і ви вже в онлайн на конференції.

Участь в конференції (розмові, вебінарі)

Коли ви ввійдете, то перед вами розкриється робоча панель сервісу ZOOM

Компьютерные курсы Он-Лайн для детей в Черкассах

Ви побачите всіх, хто на даний момент знаходиться на коференції і внизу екрану панель управління. Деякі функції краще знати заздалегідь:

1 – “Вимкнути звук”

За допомогою цієї кнопки ви можете включати і вимикати свій мікрофон.
За негласним правилом, якщо хтось говорить в ефірі, інші учасники вимикають мікрофон. Це пов’язано з тим, що навіть якщо ви мовчите, то кликання мишкою, будь-які шуми в вашому приміщенні і т.д. чутні всім учасникам. Чим більше учасників, тим більше може бути фоновий шум.

Ваш мікрофон має право вклчать і вимикати організатор конференції.
Поруч з цією кнопкою знаходиться галочка, спрямована вгору. При її натисканні випадає меню, де ви можете налаштувати ваш мікрофон.

2 – “Зупинити відео”

Кнопка аналогічна попередній. З її допомогою можна включати і вимикати свою камеру.
Але є відмінність. Організатор може вимкнути вашу камеру, але не може його ввімкнути. Коли він вирішить підключити вас знову до розмови, і включить вашу камеру, до вас прийде запит для дозволу.

3 – “Демонстрація екрану”

Цю функцію можна буде використовувати або якщо ви самі організували конференцію, або з дозволу організатора. Вона дозволяє переключитися і показати всім учасникам екран свого комп’ютера або гаджета (презентацію, документ і т.д.). Це буває необхідно під час мозкового штурму, наради або інтерактивного навчання. Як тільки включається екран з’являється додаткове меню, яке дозволить вам малювати, ставити стрілочки, рухати мишкою і т.д. Досліджуйте самі цю ці можливості.

4 – “Чат”

Ця кнопка дозволяє відкрити вікно чату і писати там під час сеансу. Функція схожа на аналогічну в вебінарних кімнатах. Вона корисна, якщо ви поки не берете участь в активній дискусії і ваше, відео виведено на екран. А поставити запитання хочеться 🙂

5 – “Завершити конференцію”

За допомогою цієї кнопки ви можете залишити конференцію (розмова, навчання, нараду). Якщо ви організатор, то можете просто залишити “конференц-зал”, давши можливість іншим ще спілкуватися деякий час, а можете закрити конференцію для всіх.

Для того, щоб звернути на себе увагу ви можете “Підняти руку”.

6 – “Підняти руку”

Для того, щоб “Підняти руку” і звернути на себе увагу вам потрібно:

 • Включити “Чат”, як було описано в пункті 4. У вас справа збоку з’явиться поле з чатом;
 • В самому низу ви можете побачити дві кнопки “Вимкнути мій звук” і “Підняти руку”;
 • Якщо вам потрібно вимкнути ваш звук, щоб не заважати іншим поки ви не берете участь у жвавій дискусії, зробіть це тут;
 • Якщо ви хочете звернути на себе увагу натисніть на “Підняти руку”;
 • Як тільки ви це зробите у організатора на панелі “Учасники” навпроти вашого імені і аватарки з’явиться долонька. І як тільки він зможе він дасть вам слово і виведе ваше зображення на екран, якщо ви ще не там.

Усе! Вітаю! Ви готові до роботи з ZOOM!