Інформаційний сайт

Вартість: 2300 грн. Термін – 5днів

Як почати просування в інтернеті з мінімальним початковим капіталом?

infositeВ такому випадку інформаційний сайт – одне з кращих рішень. Цей варіант сайту-візитки є економним , і вже протягом тижня буде готовий залучати ваших потенційних клієнтів.

При цьому він містить всі необхідні для функціонування конверсійні та інформаційні елементи, притаманні невеликим і середнім компаніям сфери послуг або торгівлі. Дизайн сайту та його склад підбирається розробниками індивідуально для кожного клієнта.

Багато людей помилково думають , що це – невеликий сайт з обмеженою кількістю інформації.

Ми пропонуємо сайт-візитку з розширеними можливостями, який включає в себе вичерпну інформацію про пропоновані послуги і товари, відомості про компанії, каталоги, прайс-листи, фото-галерею, новини, акції, відгуки, зворотний зв’язок. Кількість сторінок і пунктів меню – не обмежена.


Що може бути на такому сайті?

Все найважливіше для того, щоб потенційний клієнт звернувся до вас:

 • перелік товарних груп або послуг, що надаються;
 • конкурентні переваги конкретно вашої компанії;
 • контактні дані керівників сайту, схема проїзду і час роботи;
 • форма заявки на послуги;
 • популярна форма «Зателефонуйте мені»;
 • … і безліч інших модулів , які необхідні для просування саме Ваших послуг і товарів.

Інформаційний сайт – це реально працюючий бізнес інструмент . Недорогий, компактний і ефективний сайт, вартість якого не завдасть жодної шкоди бюджету вашого підприємства, допоможе заявити про себе і знайти нових партнерів і потенційних клієнтів.


Ось таким може бути Ваш сайт

Розробка сайту починається з маркетингової частини проектування. На цьому етапі детально опрацьовується концепція і структура майбутнього сайту. Чим детальніше розроблений проект сайту, тим краще буде результат.

Що входить в базовий пакет інформаційного сайту:

Тематичний типовий дизайн сайту

Сайт проектується на основі макетів, враховуючи Ваші пропозиції та побажання щодо доопрацювання, Звичайно, якщо вони коректні для використання.

Форма зворотнього зв’язку

Цей модуль передбачає прямий зв’язок з відвідувачами сайту, коли відвідувачі можуть задати питання, залишити заявку і відправити повідомлення – саме те, що потрібно Вам!

Необмежена кількість сторінок

За кількістю сторінок формат так званого сайту-візитки не обмежується. Крім того, за допомогою зручної панелі керування, в будь-який час можна створити додатковий розділ сайту. В рамках пакета, при розробці такого сайту, и можемо створити і наповнити до 10-ти сторінок з фотографіями і потрібними текстами *.

Слайдер

Цей модуль подається у вигляді окремого блоку з зображеннями, що змінюють один одного, з додатковими ефектами. Така функція підходить для того, щоб максимально привернути увагу відвідувачів сайту до проведених акцій і спецпропозицій, а також для прикраси сайту.

Новини сайту

Будь-яка компанія з часом зростає і розвивається, і цей модуль призначений для оперативного розміщення на сайті інформації про поточні події, акції.

Соціальні кнопки

Така функція призначається для можливості спілкування на сайті за допомогою “лайків” і “репостів”.


Лайтбокс

Ця опція дозволяє розмістити на сторінках сайту превью зображень. При натисканні мишкою на ці превью, зображення розгортається в кращій якості і більшому розмірі. Зазвичай, лайтбокс використовується для фотографій та ілюстрацій.


Динамічна карта проїзду

За допомогою сервісів Яндекс або Google на сайті розміщується динамічна карта проїзду до офісу компанії.


Лічильник відвідуваності сайту

Цей сервіс дозволяє відстежувати статистику відвідувань сайту за допомогою модуля Liveinternet.


Первинна реєстрація в пошукових системах

Щоб сайт з’явився в пошукових системах Google і Яндекс, недостатньо його розмістити в Інтернеті. В обов’язковому порядку проводять його реєстрацію у пошукових системах. Це робиться на останньому етапі створення інформаційного сайту.


Поштові скриньки

Для сайту налаштовується так звана корпоративна пошта за допомогою створення поштових скриньок, адрес яких буде закінчуватися доменним ім’ям сайту. Наприклад, name@vash-site.ua.

Що Ви отримуєте?

ЗРУЧНИЙ, СУЧАСНИЙ І ЯКІСНИЙ САЙТ

 1. Сайт, зручний у коритсуванні для Ваших клієнтів.
 2. Сайт, що привводить клієнтів.
 3. Сайт, готовий для запуску реклами і просування у всіх пошукових системах.
 4. Сайт, який буде підштовхувати користувачів вибрати саме в Вашу компанію.
 5. Сайт, який буде приносити вам прибуток!

ВИ ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО

 • Реєстрацію регіонального домену 2-го рівня, виду www.ВашаНазва.com.ua
 • Хостинг і базову техпідтримку протягом 3-х місяців. Надалі Ви можете залишити сайт на нашому хостингу в рамках тарифу «Базова техпідтримка» . У разі необхідності, ми підберемо вам інший хостинг і допоможемо розмістити на ньому Ваш сайт.
 • Навчання роботі з системою управління сайтом і навчальні матеріали: редагування сторінок, зміна контактів, додавання новин, акцій тощо

Окремо

 1. Додатковий функціонал сайту і наповнення більшої кількості інформації обговорюються окремо і прямо впливають на кінцеву вартість сайту.
 2. Якщо у Вас немає необхідної кількості унікальних статей для наповнення, ми можемо написати їх в рамках послуги “Написання статей (SEO-копірайтинг)“.
 3. Виконуємо настройку систем контекстної реклами Google.Adwords и Яндекс.Директ.

Ви можете прямо зараз отримати відповіді на всі питання, що б прийняти правильне рішення.

Зателефонуйте нам по телефону в Черкасах:

(097) 992-98-83, (063) 653-97-91

або надішліть заявку через форму нижче. Ми Вам зателефонуємо.