Інтернет-магазин

Інтернет-магазин. Студія продають сайтів, Черкаси.
Інтернет-магазин являє собою сайт з каталогами товарів, кошиком для покупок і можливістю оплатити товар. Зручний для оптового і роздрібного виду торгівлі.

Ми пропонуємо два пакета для створення Інтернет-магазину. Вони відрізняються тільки наявністю коштів, які полегшують роботу з великою кількістю товарів.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН mini

Вартість: 3200 грн.

Такий вид інтернет-магазину має відносно невелика кількість товару , інформація за якими оновлюється вручну або імпортуванням з файлу CSV. Відкриття такого магазину – ідеальний вибір для фірм з невеликим асортиментом і (або) коли інформація про товари оновлюється рідко.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН lite

Вартість: 3900 грн.

Такий інтернет-магазин не обмежений в кількості товарів , інформація про них оновлюється досить часто за допомогою розширеної системи імпорту з файлів Excel. Ідеальний вибір для компаній, що мають невеликий бюджет, але великий асортимент товарів.

Розробка інтернет-магазину починається з маркетингової частини проектування. На цьому етапі детально опрацьовується концепція і структура майбутнього сайту. Чим детальніше розроблений проект сайту на, тим краще буде результат.

Пакет інтернет-магазину: з чого він складається

На додаток до всіх функцій, які надаються в рамках послуги з розробки інформаційного сайту в пакет «Інтернет -магазин »входять наступні модулі і можливості:


 1. Тематичний готовий дизайн, що дозволяє створити сайт в мінімальний термін і відповідно до ваших індивідуальних побажань;
 2. Оформлення розділу магазину . Тут розміщуються:

  • повний асортимент товарів, розбитий на категорії;
  • особистий кабінет користувача;
  • корзина для замовлення товарів або послуг.
 3. Можливість фільтрувати, сортувати і писати відгуки про товари.
 4. Різноманітні стилі оформлення сторінки окремих товарів з картинками, галереєю зображень, докладним описом, ціною та ін.
 5. Безліч функцій і можливостей контролю за замовленнями, оповіщення клієнтів по електронній пошті про формування і відправку замовлень.
 6. Також, в вартість пакету по створенню інтернет-магазину входить:

  • створення структури магазину і детального каталогу товарів і послуг;
  • заповнення до 101 позицій каталогу.

  Що Ви отримуєте?

  НЕДОРОГИЙ, ЗРУЧНИЙ І СУЧАСНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН


  1. Постійно актуальний і максимально повний каталог товарів, зручний для відвідувачів.
  2. Збільшення обсягу продажів – Ваш сайт стане ще однією точкою продажу.
  3. Розширення географії продажів за рахунок додавання доставки і продажів в регіони
  4. Інтернет-магазин, який буде приносити вам прибуток!

  ВИ ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНО

  • Реєстрацію регіонального домену 2-го рівня, виду www.ВашаНазва.com.ua
  • Хостинг і базову техпідтримку протягом 3-х місяців. Надалі Ви можете залишити сайт на нашому хостингу в рамках тарифу «Базова техпідтримка» . У разі необхідності, ми підберемо вам інший хостинг і допоможемо розмістити на ньому Ваш сайт.
  • Навчання роботі з системою управління сайтом і навчальні матеріали: редагування сторінок, зміна контактів, додавання новин, акцій тощо

  Окремо

  1. Додатковий функціонал сайту і наповнення більшої кількості інформації обговорюються окремо і прямо впливають на кінцеву вартість сайту.
  2. Якщо у Вас немає необхідної кількості унікальних статей для наповнення, ми можемо написати їх в рамках послуги “Написання статей (SEO-копірайтинг)“.
  3. Виконуємо настройку систем контекстної реклами Google.Adwords и Яндекс.Директ.

  Ви можете прямо зараз отримати відповіді на всі питання, що б прийняти правильне рішення.

  Зателефонуйте нам по телефону в Черкасах:

  (097) 992-98-83, (063) 653-97-91

  або надішліть заявку через форму нижче. Ми Вам зателефонуємо.