Візитка – эконом

Вартість 900 грн. Термін – 5днів

Ми можемо зробити вам малобюджетний сайт за 900 грн. Низька вартість зовсім не означає, що це буде дешевий і поганий сайт. Більш того, такий сайт можна буде удосконалити до будь-якого з інших типів, із тих, що представлені у нас.

Створення повноцінного і багатофункціонального сайту за такою ціною – експериментальна пропозиція. Ми маємо право від неї відмовитися в будь-який момент, якщо вона буде для нас економічно невигідною.

Ось приклади того, яким може бути економсайт:

Чим відрізняється такий малобюджетний сайт від інформаційного сайту?

НІЧИМ!

Звідки економія?

 1. Ви самі розробляєте концепцію сайту – цілі, структуру і навігацію, набір сервісів і функцій, дизайн сайту. Тобто все те, що робиться на етапі Веб-консалтинг. Звичайно, в разі грубих прорахунків, ми Вам підкажемо і підправимо, але в цілому – технічне завдання за Вами.

  Не все так погано. Просто скачайте бриф, уважно ознайомтеся з ним і вдумливо, з усвідомленістю, не поспішаючи, заповніть його. А ще посидьте годинку в Інтернеті і знайдіть 5-7 сайтів, які Вам сподобалися.

 2. Для дизайну сайту використовується обраний Вами шаблон з рекомендованого списку, або ми вибираємо самі з урахуванням ваших побажань. На відміну від пакета «Візитка», де використовується індивідуальний підхід до дизайну, тут ми робимо тільки незначні зміни.

  Насправді, відмінних типових шаблонів дуже багато. Тільки у нас на сайті їх кілька десятків.

 3. Ви самі надаєте всю інформацію для заповнення (картинки, тексти), а ми, на основі цього, створюємо тільки 5 сторінок сайту.

  Надалі Ви самі створюєте і редагуєте додаткові сторінки, оновлюєте контент, публікуєте новини за допомогою простої і дуже зручної системи управління.

 4. Щоб вартість сайту не виходила за рамки встановленого бюджету, необхідно звести до мінімуму час на замовлення і детальне обговорення. Вся інформація, з метою економії часу, надається за допомогою електронної пошти. Інформація повинна бути якомога повнішою.

  Звичайно, ми не відмовимося від телефонної консультації в розумних межах.

 5. Доменне ім’я оплачується додатково, але ми надаємо допомогу по його реєстрації.

Як замовити::

 1. Заповніть форму на сторінці Як замовити сайт.
 2. Надішліть файл з Картою сайту на електронну пошту або через встановлену форму зв’язку на сторінці «Контакти». З прикладом карти сайту можна ознайомитися на сторінці Матеріали для сайту.
 3. Наші фахівці розроблять прототип сайту, ознайомитися з яким можна на тимчасовому адресу в інтернеті.
 4. Після оплати послуг плюс вартість доменного імені, інформація надсилається на нашу адресу і ми починаємо створення сайту.

Що ви отримуєте?

ЗРУЧНИЙ І СУЧАСНИЙ САЙТ

Структура сайту максимально задовольняє стандартам і загальноприйнятим нормам юзабіліті:

 • зрозуміла і зручна навігація
 • доступ до всієї інформації в три кліка
 • коректне відображення інформації на моніторах з різною розподільною здатністю і в різних браузерах

Технічна готовність сайту до просування в системах пошуку

ВИ ОТРИМУЄТЕ БЕЗКОШТОВНО
 • Базову техпідтримку і хостинг протягом 3 місяців. Надалі Ви можете залишатися на нашому хостингу в рамках тарифу «Базова техпідтримка». У разі необхідності, ми допоможемо підібрати Вам інший хостинг і розмістимо на ньому Ваш сайт.
 • 1 годину навчання по роботі з сайтом і навчальні матеріали: редагування сторінок, зміна контактів, додавання новин, акцій тощо

Окремо

 1. Додатковий функціонал сайту і наповнення більшої кількості інформації обговорюються окремо і прямо впливають на кінцеву вартість сайту.
 2. Якщо у Вас немає необхідної кількості унікальних статей для наповнення, ми можемо написати їх в рамках послуги “Написання статей (SEO-копірайтинг)“.
 3. Виконуємо настройку систем контекстної реклами Google.Adwords и Яндекс.Директ.

Ви можете прямо зараз отримати відповіді на всі питання, що б прийняти правильне рішення.

Зателефонуйте нам по телефону в Черкасах:

(097) 992-98-83, (063) 653-97-91

або надішліть заявку через форму нижче. Ми Вам передзвонимо.