Підтримка сайтів

Побудова ефективного бізнесу в Інтернеті вимагає постійної технічної та інформаційної підтримки сайтів. Адже сайт, який «завис», або на якому застаріла інформація, навряд чи складе позитивне враження про Ваш бізнес у нових, і навіть у постійних відвідувачів.

Як показав досвід, часто замовнику важко самостійним займатися супроводом сайту. Наведемо лише найбільш очевидні причини:

  • відсутність в штаті компетентного співробітника, який міг би виконувати підтримку сайта на належному рівні;
  • відсутність досвіду по текстовому просуванню сайтів (оптимізації текстів для пошукових систем);
  • зниження результативності роботи співробітників, яким доводиться виконувати невластиву для них роботу.

Ми пропонуємо наступний комплекс послуг з технічного та інформаційного супроводу Вашого сайту:


ІНФОРМАЦІЙНЕ НАПОВНЕННЯ САЙТІВ

Вартість: від 8 грн.

Це додавання, видалення або редагування інформаційних матеріалів. Під інформаційними матеріалами мається на увазі сторінки, статті, товари і будь-які інші матеріали, в залежності від конфігурації сайту.

Сайти, створені нами, зможе наповнювати будь-яка людина, яка знайома з комп’ютером на рівні роботи з редактором Word. Але Ви можете звільнити свій час , доручивши цю роботу нам.


НАПИСАННЯ СТАТЕЙ (SEO-копірайтинг)

Вартість: від 70 грн.

В умовах жорсткої конкуренції в інтернеті, успіху добиваються лише сайти, які наповнені цікавими, такими, що постійно оновлюються і унікальними матеріалами. Якісні, унікальні, SEO-оптимізовані тексти є дуже важливим моментом для його успішного просування в ТОП-10 пошукової видачі Google і Яндекс.

З іншого боку, написання контенту тільки заради підняття позицій в пошуку невигідне з комерційної точки зору. Текст обов’язково повинен працювати на Вас!

Ми робимо статті, які не тільки оптимізовані для пошукових систем, але і цікаві для відвідувачів Вашого сайту.

БАЗОВА ТЕХПІДТРИМКА

Вартість: від 50 грн. на місяць.

Сайт – це складний механізм. І різні технічні проблеми можуть виникнути в результаті збою устаткування, вірусів, змін умов хостингу, впливу людського фактора і т.п.

Для стабільної роботи сайту потрібно професійне обслуговування.

Послугу технічної підтримки можна порівняти зі страховкою. У більшості випадків здається, що технічні проблеми з сайтом виникають не так часто, і можна було б обійтися і без цієї послуги. Але в разі непередбачених ситуацій послуга техпідтримки дозволить значно скоротити неробочий час сайту і зменшити можливі фінансові втрати.