Наповнення сайтів

Вартість наповнення: від 8 грн.

Більшість сайтів потребують періодичного або постійного оновлення.

Сайти, створені нами, готові до наповнення. Наповнювати сайт може будь-яка людина, який знайомий з комп’ютером на рівні роботи з редактором Word.

При розробці сайту ми створюємо обумовлену структуру сайту, включаючи пункти меню, сторінки (порожні або заповнені, що визначається договором), блоки та ін. Подальше редагування і наповнення сайту ви можете здійснювати самостійно. Ми проводимо навчання відповідального працівника. Навчившись один раз, ви зможете робити це самостійно і далі.

Адміністратору сайту доступні наступні функції:

  • управління сторінками;
  • управління меню;
  • управління блоками;
  • і багато іншого, що визначається типом сайту і технічним завданням.

Більшість клієнтів наповнює сайт самостійно. Якщо ж ви хочете довірити наповнення і оновлення сайту нам, то ми можемо зробити це.

Вартість додавання однієї сторінки (наприклад, товару, послуги, об’єкта, туру) починається від 8 грн. і залежить від формату джерела.

Джерелом може бути інший сайт або офісний документ. Вартість залежить від форматування тексту, наявності таблиць, кількості зображень і ін.

В базову вартість входить додавання з матеріалів в тому вигляді, як вони передані нам .

Це означає, що редагування зображень оплачується окремо, або зображення додаються “як є”, текстовий вміст додається “як є”, верстка таблиць оплачується окремо (в залежності від складності та розмірів), або вони додаються без прикрас “якє “).

Дуже важливо , щоб інформація на сайті була унікальною, а не скопійованій з іншого сайту або популярного джерела. Це стає причиною накладення санкцій на сайт з боку пошукових систем і не дозволить вивести сайт на високі позиції в пошуковій видачі. Більш того, статті повинні бути SEO-оптимізовані.

Якщо у Вас немає унікального контенту , Ви можете замовити його у нас в рамках послуги SEO-копірайтинг .