Сайти

Ми не робимо дешевих сайтів, але ми можемо зробити сайт недорого, якщо наш замовник цінує свій і наш час, і йому потрібен сайт саме для роботи, на якому має бути лише те, що дійсно потрібно. Ціна залежить від ряду факторів, вона прямо пропорційна складності дизайну і функціоналу, обсягів і оформлення інформації.

Що б Ви самі змогли оцінити вартість розробки, ми пропонуємо Вам ознайомитися з типовим функціоналом і ціною різних видів сайтів. Перед укладенням договору ми обов’язково проконсультуємо Вас по обраному Вами варіанту і запропонуємо більш дешеву альтернативу, якщо це можливо.

ВІЗИТКА – ЕКОНОМ Експеримент!

Вартість створення: 900 грн.

Так, ми можемо зробити вам малобюджетний сайт за 900 грн. Низька ціна сайту не означає що це буде поганий і дешевий сайт. Все залежить від складності сайту і від Вашого бажання взяти участь в його створенні.

ИНФОРМАЦІЙНИЙ САЙТ

Вартість створення: 2300 грн.

Ця пропозиція підходить в більшості випадків . Це зручні в навігації, як правило, невеликі сайти без складних функцій, що відрізняються простим, але стильним дизайном.

Призначення такого сайту – надати максимум інформації про Вашу компанію, не давши при цьому потенційному клієнту «заплутатися» на сторінках вашого сайту. Це ідеальна рекламний майданчик для бізнесу.

САЙТ “БІЗНЕС” (каталог товарів і послуг)

Вартість створення: 3000 грн.

Створення такого сайту – це рішення для фірми, якій потрібен свій веб сайт, що містить багато інформаційних матеріалів, каталоги товарів і послуг.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

Вартість створення: від 3200 грн.

Створюємо інтернет магазини різної складності і спрямованості. Це може бути магазин з продажу як дитячого взуття так і складної побутової техніки. Магазини можуть мати більший ступінь фільтрації за критеріями продукції і з ними легко можна працювати.

Увага! Проте, для створення Інтернет-магазину ми рекомендуємо використовувати торговельну площадку Prom .ua. Всі подробиці дізнайтеся на сторінці майданчик “Prom.ua” .

Тут вказані орієнтовні ціни за розробку типових сайтів, вони можуть відрізнятися для кожного окремо взятого проекту в залежності від конкретних вимог замовника і складності їх реалізації .

Так з чого ж Вам почати?

Якщо Ви зацікавлені в розробці якісного сайту, просто сформулюйте пару ідей, подумайте над тим, яким би Ви хотіли бачити Ваш сайт, яку інформацію хотіли б на ньому розмістити, знайдіть два-три приклади того, що Вам подобається і те, що не дуже. Ваші ідеї та побажання допоможуть нам зрозуміти Ваші переваги, запропонувати правильний напрямок в розробці і більш точно визначити ціну.

і зателефонуйте нам по телефону в Черкасах:

(097) 992-98-83, (063) 653-97-91

або надішліть заявку через форму на сторінці контактів. Ми Вам передзвонимо.